Menu

پروژه های برتر

با ما همراه باشید

وبلاگ مطالب

مجازات کلی ضرب و جرح عمدی و غیر عمدی

مجازات کلی ضرب و جرح عمدی و غیر عمدی

ضرب و جرح در برخی از موارد عمدی و با قصد سوء و با علم به عمل ارتکابی و نتیجه آن اتفاق می افتد و ممکن است در برخی از شرایط غیر عمد و بدون سوء نیت باشد. مجازات افعال عمد و غیر عمد در خصوص ضرب و جرح متفاوت است که در این زمینه می توانید از بهترین وکیل تهران نیز مشاوره دریافت نمایید.

در صورتی که ضرب و جرم به صورت عمدی صورت گیرد، مجرم علاوه بر پرداخت دیه به قصاص عضو نیز محکوم می گردد. با این حال در جرائم غیر عمدی قصاص موضوعیت نداشته و به هیچ وجه نمی توان مرتکب را به میزان جراحت وارده قصاص نمود. با این حال بنا بر درخواست مجنی علیه، دیه را باید پرداخت کرد.

مجازات تعزیری جرم ضرب و جرح

ماده 614 قانون مجازات اسلامی در خصوص مجازات تعزیری مجرم در جرم ضرب و جرح بیان نموده است:

هر کس به دیگری عمدا ضرب و یا جرحی وارد نماید که موجب نقصان و یا شکستن و یا از کار افتادن عضوی از اعضای بدن یا منتهی به مرض دائمی یا فقدان یا نقصان یکی از حواس ویا یکی از منافع یا زوال عقل مجنی علیه گردد در مواردی که قصاص امکان نداشته باشد، چنانچه اقدام وی موجب اخلال در نظم و صیانت و امنیت جامعه یا بیم تجری مرتکب یا دیگران گردد به دو تا پنج سال حبس محکوم خواهد شد و در صورت درخواست مجنی علیه به پرداخت دیه نیز محکوم می‌گردد.

طلاق رجعی و تفاوت آن با طلاق بائن

طلاق رجعی و تفاوت آن با طلاق بائن
مقصود از طلاق رجعی، طلاقی است که به نحوی از انحا قابل رجوع بوده و در صورتی که قابل رجوع نباشد، طلاق بائن نام دارد.
طلاق بائن قابل رجوع نبوده و به محض وقوع عقد طلاق، زوجین از یکدیگر جدا شده و آغاز زوجیت دوباره آن‌ها، نیازمند عقد نکاح مجدد است. از جمله می‌توان به طلاق خلع و مبارات اشاره نمود که در این زمینه می‌توانید از وکیل طلاق توافقی مشاوره نمایید.طلاق توافقی
اگر دقت نمایید سوال اصلی مقاله پیش رو، تاثیر توافقی بودن طلاق در امکان و یا عدم امکان رجوع در طلاق می‌باشد. ابتدا توضیح کوتاهی در خصوص طلاق توافقی ارائه می‌نماییم.
طلاق توافقی یکی از انواع جایز طلاق است که نحوه اجرای مسائل مال و غیر مالی در آن، بستگی به توافقات زوجین دارد. مقصود از توافقات مالی، توافق در نحوه پرداخت و یا عدم پرداخت مواردی همچون مهریه، نفقه معوقه، اجرت المثل و غیره است. مهمترین امور غیر مالی نیز در خصوص حضانت فرزندان مشترک است که دادگاه پس از بررسی توافق ایجاد شده به آن ترتیب اثر می‌دهد.
همانگونه پیداست این طلاق از ابتدا تا انتها بر پایه توافقات قانونی زوجین مبتنی بوده است و دادگاه خانواده نیز این توافقات را در حدود قانون محترم شمرده و به آن‌ها ترتیب اثر می‌دهد.

امکان رجوع در طلاق توافقی
اکنون به پاسخ مهمترین سوال مطرح شده در این مقاله خواهیم پرداخت. آیا امکان رجوع در طلاق توافقی وجود دارد؟
باید دقت نمایید که طلاق اعم از توافقی و غیر توافقی، در صورتی که قبل از وقوع نزدیکی رخ دهد، رجعی نبوده و امکان رجوع نیز در طلاق وجود ندارد. زمانی که از امکان رجوع در طلاق توافقی سخن به میان می‌آید، مقصود طلاقی است که پس از وقوع نزدیکی بین زوجین رخ دهد.
قانونگذار جمهوری اسلامی ایران، هر چند بسیاری از انواع طلاق را برای حفظ بنیاد خانواده و ارزش والای آن، از نوع رجعی خوانده است با این حال توافق زوجین در خصوص طلاق توافقی باعث شده است این نوع طلاق در عداد طلاق بائن قرار بگیرد و ضرورت احترام به توافقات قانونی دو فرد بالغ ضرورت چنین امری را نمایان می‌سازد.
 

ارتباط با وکیل متخصص مهریه و نفقه

ارتباط با وکیل متخصص مهریه و نفقه

دعاوی خانوادگی امروزه گریبانگیر بسیاری از خانواده ها شده است و در این میان به دلیل عدم آگاهی بانوان از حق و حقوق خود و عدم توانایی بر نحوه مطالبه آنها سبب گشته تا در بسیاری از این دعاوی خانوادگی  حقوق زوجه بالاخص حقوق مالی زوجه پایمان و نادیده انگشاته شود.

قطعا بهترین و هوشمندانه ترین راه کسب مهارت  و اطلاعات حقوقی برای مطالبه حق و حقوق خود ارتباط با وکیل خانواده  و کسب مشاوره حقوقی لازم در زمینه های مختلف حقوقی اعم از مهریه و نفقه می باشد .

وکیل خانواده گروه حقوقی عدل جویان نظر به بیش از 10سال فعالیت تخصصی در زمینه دعاوی خانوادگی و موفقیت در اکثریت پرونده های خود آماده پیگیری پرونده خانواده شما اعم از مطالبه مهریه و نفقه و حضانت و... و همچنین ارائه برترین و سودمند ترین مشاوره حقوقی می باشد.

برای ارتباط با وکلای متهد و متخصص عدل جویان با شماره 02144386581 تماس حاصل فرماید و مشاوره حقوقی رایگان دریافت نماید در ضمن می تواند به صورت حضوری به آدرس صادقیه ، فلکه دوم صادقیه ، خیابان صادقیه جنوبی، پلاک 41 طبقه 4 مراجعه فرمایید . همچنین جهت مشاوره آنلاین نیز می توانید وارد سایت گروه حقوقی عدل جویان ، به آدرس اینترنتی https://adljooyan.com شده و از قسمت پرسش و پاسخ حقوقی جواب سوالات خود را به دست آورید.


تمکین و مهریه زن در ایران

blog post

وکیل ثبت برند , هزینه و قیمت بهترین وکیل متخصص ثبت برند در تهران : وکالت همواره به معنای پذیرش دفاع وکیل از موکل در دادسراها و دادگاه ها نمی باشد . بسیاری از افراد برای انجام امور روزانه خود، بویژه امور مالی اقدام به گرفتن وکیل می کنند. از جمله ی این موارد می توان به مراجعه اشخاص به وکیل ثبت برند اشاره نمود که هیچ گونه دادخواست و یا دعوایی در هیچ دادگاهی در این زمینه در جریان نیست اما فرد برای یک ثبت تخصصی و هوشمندانه از علامت تجاری خود ، به وکیل ثبت برند مراجعه می کند.

اما سؤالی که در این زمینه مطرح می گردد این است که اهمیت ثبت برند در چیست و چرا بسیاری از افراد برای ثبت برند خود به وکیل امور ثبتی مراجعه می کنند؟ و سؤالاتی از این قبیل که در این مقاله به اختصار پاسخ داده می شوند.

اهمیت ثبت برند

تصور کنید فردی ایده خلاقانه ای را در ذهن خود پرورش داده و یا تخصص و سرمایه ای ویژه را داراست  که قصد تجاری سازی آن را دارد. اولین قدم جهت تجاری سازی، ثبت آن است. فرد از طریق ایجاد یک علامت خاص و منحصر بفرد در مرحله ثبت، می تواند محصول خود را که در قالب کالا و یا خدمتی خاص می باشد، کاملا از هم نوعان خود متمایز نماید و یک نام تجاری مجزا با یک علامت و برند خاص داشته باشد. این نتایج  همگی از ثبت یک برند تجاری سرچشمه گرفته و همین امر اهمیت ثبت برند را مشخص می نماید.

اظهارنامه رد شده است اما مدارک نداریم ؟

 

تیم ما در محل حاضر میشود و با توجه به مدارک موجود و اظهارنامه ارسالی و اظهارنامه سال قبل امور شما را برآورد قبمت می نمایند.

در این حالت اگر نرم افزار مالی داشته باشید تست می شود. نرم افزار های حسابداری مورد تایید دارای و فرمت گزارش گیری نرم افزار مالیاتی بسیار برای ما حائز اهمیت است.

با انجام و برآورد رقم به شما گفته می شود و کار دپارتمان حسابداری ما آغاز می گردد.

با خیال راحت کارتون را به تیم ما بسپارید و مطمئن باشید با مدارک موجود بهترین امور را براتون انجام میدیم.

همچنین تحریر دفاتر و شرکت در جلسه رسیدگی هم در این پکیج می باشد.

خدمات تیم حسابداری پارسا حساب

 • انجام امور به صورت فورس ماژور
 • ثبت اسناد حسابداری
 • تهیه سند افتتاحیه
 • تهیه صورت جدول استهلاک متناسب با آخرین تغییرات
 • ثبت پرینت بانک و مغایرت بانکی
 • ثبت اسناد هزینه ای
 • ثبت اسناد درآمدی
 • ثبت اسناد فروش
 • تهیه فرمت حقوق مورد نیاز سازمان امور مالیاتی کشور
 • تکمیل اطلاعیه سازمان
 • تهیه جدول بهای تمام شده به تفکیک پروژه / تولید
 • تهیه جدول مواد و کالا
 • تهیه مدارک مورد نیاز ممیزی جهت رسیدگی
 • تحریر دفاتر قانونی پلمپ شده روزنامه و کل
 • تهیه خلاصه جلسه رسیدگی برای دفاعیه
 • مرتب سازی و زونکن سازی زیبا و شکیل
 • طبقه بندی اسناد و مدارک
 • شرکت در جلسه رسیدگی
 • دریافت برگ تشخیص و قطعی

راه های ارتباط با گروه حقوقی عدل جویان

راه های ارتباط با گروه حقوقی عدل جویان

شما عزیزان می توانید به دفتر وکالت ما  واقع در صادقیه ، خیابان شهدای صادقیه جنوبی ، جنب رستوران پاییز، پلاک۴۱ طبقه۴ مراجعه فرمایید. همچنین شما عزیزان می توانید با شماره ۴۴۳۸۶۵۸۱ -۰۲۱تماس حاصل فرمایید .

علاوه بر این شما می توانید به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی به سایت گروه حقوقی عدل جویان مراجعه کنید و از مشاوره حقوقی رایگان گروه حقوقی ما بهره مند شوید.

ارکان چک

برای صادر نمودن چک، وجود سه رکن اساسی به شرح ذیل ضروری می باشد. این ارکان عبارتند از:

صادر کننده چک

منظور از صادر کننده چک، در واقع همان صاحب حسابی است که با توجه با اعتبار حساب بانکی خود، از بانکی معین دسته چک داشته و اقدام به تکمیل چک به ویژه امضای آن می نماید و چک تنظیم شده را در اختیار دارنده چک قرار می دهد.

دارنده چک

دارنده چک، فردی است که باید چک در وجه او پرداخت گردد. همچنین فردی که چک به نام او پشت نویسی شده و یا چک به او به ارث رسیده است نیز دارنده چک محسوب می گردد.

محال علیه

در ارکان چک، محال علیه همان بانکی می باشد که چک جهت پرداخت در آن بانک و دیگر شعب آن نتظیم شده است.

اگر چک به نمایندگی صادر شود مسئولیت کیفری بر عهده ی شخص نماینده است مگرآنکه ثابت کند عدم پرداخت ناشی از فعل اصیل یا نماینده ی بعدی او بوده است که در اینصورت ایشان مسئولیت کیفری دارد.
جهت هرگونه مشاوره تخصصی راجع به کلیه امور دعاوی مربوط به چک – چک برگشتی با وکیل متخصص مطالبه چک تماس حاصل فرمایید.

ردیابی گردش مالی حساب بانکی

صاحبان محترم مشاغل یادشده مکلفند از ابتدای مهر ماه سالجاری ( ۱۳۹۸/۰۷/۰۱) با مراجعه به درگاه عملیات الکترونیکی سازمان امور مالیاتی کشور نسبت به ثبت سریال استاندارد پایانه / پایانه های پرداخت متصل به شبکه پرداخت بانکی خود ( کارتخوان های بانکی ) اقدام نمایند.

این دسته از مودیان صاحبان مشاغل از ابتدای سال ۹۹ ملزم به استفاده از سامانه صندوق فروش ( پایانه پرداخت متصل به شبکه پرداخت بانکی) و صدور صورت حساب فروش ( فاکتور) مطابق مقررات  می باشند .

کنترل و ردیابی گردش مالی حساب بانکی یکی از مهم ترین و بهترین روش ها جهت محاسبه مالیات  می باشد. و قطعا باید بسیار پیگیر کردند.

کنترل و ردیابی گردش مالی حساب بانکی

 

خدمات شرکت پارسا حساب ایرانیان

 • ارسال لیست بیمه و مالیات حقوق
 • ارسال اظهارنامه ارزش افزوده
 • ارسال صورت معاملات فصلی
 • ارسال اظهارنامه عملکرد
 • تحریر دفاتر قانونی
 • تهیه مدارک ممیزی
 • شرکت در جلسات ممیزی
 • شرکت در جلسات ارزش افزوده
 • شرکت در جلسات حسابرسی تامین اجتماعی
 • حسابداری شرکت های خدماتی
 • حسابداری شرکت های بازرگانی
 • حسابداری شرکت های تولیدی
 • حسابداری شرکت های پیمانکاری
 • حسابداری مشاغل
 • تحریر لایحه مالیاتی
 • کاهش جرائم مالیاتی
 • درخواست صورت های بانکی
 • ثبت اسناد حسابداری
 • و…

فعالسازی رمز پویا برای بانک شهر

چرا الزام به فعال سازی رمز پویا هست ؟

رمز پویا یا یک بار مصرف رو اگه از اول دی نداشته باشید امکان خرید اینترنتی هم دیگه نداری.

نحوه استفاده ؟

برای هر خرید اینترنتی یا کارت به کارت لازمه تو اپلیکیشن وارد بشی و دریافت رمز یک بار مصرف رو بزنی. توی مدت زمان ک مثلا ۱ الی ۲ دقیقه فرصته از این رمز استفاده کنی . هر بار خرید یه رمز جدید ساخته می شه.

چطوری رمز پویا بانک شهر فعال کنم؟

فعالسازی رمز پویا بانک شهر

چطوری فعالش کنیم؟

روند گرفتن رمز پویا برای هر بانکی که حساب داری ممکنه متفاوت باشه. هر یانکی اپلیکیشن داره. میری خود پرداز بانک روی تغییر رمز و فعال سازی رمز پویا وارد میشی و از طریق پیامک یا اپلیکیشن فعالیش میکنی.

چطوری رمز پویا بانک شهر فعال کنم؟

 1. نحوه فعال سازی مراجعت به بانک
 2. نحوه دریافت رمز پویا (اپلیکیشن رمز نت / بدون نیاز به اینترنت)
 3. کد USSD     ندارد
 4. پیامک ارسال ندارد

شرکت نسبی چیست و چگونه ثبت می شود ؟

تعریف شرکت نسبی

طبق قانون تجارت ماده ۱۸۳ شرکت نسبی به این صورت تعریف می شود :

شرکت نسبی شرکتی است که برای امور تجاری در تحت اسم مخصوص بین دو یا چند نفر تشکیل و مسئولیت هر یک از شرکاء به نسبت سرمایه ای است که در شرکت گذاشته .

ثبت شرکت نسبی

موضوع شرکت نسبی

طبق قانون تجارت ماده ۱۸۳ موضوع شرکت نسبی برای امور تجاری تشکیل می شود.

نکته: موضوعاتی که مجوزی است اگر در موضوع اساسنامه آورده شود باید جواز آن موضوع را از مرجع صادر کننده جواز کسب کرد.

تعداد شرکاء در ثبت شرکت نسبی

طبق قانون تجارت ماده ۱۸۳ تعداد شرکاء در شرکت نسبی به این صورت تعیین می شود :

در شرکت نسبی تعداد شرکاء بین دو یا چند نفر تشکیل می شود. حداکثر تعداد شرکاء در شرکت نسبی پیش بینی نشده است ٫ بنابراین حدی برای حداکثر شرکاء در شرکت نسبی تعیین نشده است. افراد زیر ۱۸ سال به شرط آنکه حق امضایی نداشته باشند می‌ توانند شریک و عضو شرکت نسبی شوند.

تعیین نام شرکت نسبی

طبق قانون تجارت ماده ۱۸۴ نام شرکت نسبی به این صورت باید قید شود :

در اسم شرکت نسبی عبارت ( شرکت نسبی ) و لااقل اسم یک نفر از شرکاء باید ذکر شود. در صورتی که اسم شرکت مشتمل بر اسامی تمام شرکاء نباشد بعد از اسم شریک یا شرکایی که ذکر شده عبارتی از قبیل ( و شرکاء ) و ( برادران ) ضروری است.

تعیین نام شرکت نسبی

به زبان ساده تر می توان گفت در تمامی اوراق و اطلاعیه و سربرگ شرکت و هر جایی که نام شرکت آورده می شود باید در کنار نام شرکت عبارت نسبی قید شود. در حال حاضر به علت وجود ثبت شرکت های زیاد در ایران نام های تک سیلابی تا سه سیلابی تقریباً ثبتشان سخت شده است ولی موسسه ثبتی ذهن ناب می تواند در این مرحله برای اخذ نام های تک سیلابی به بالا شما را یاری رساند. برای ثبت شرکت نسبی باید حداکثر ۵ نام را برای موسسه ثبتی ذهن ناب مشخص کنید که بر اساس اولویت باشد. برای تعیین نام حتماً با موسسه ثبتی ذهن ناب مشورت کنید تا زمان شما برای تعیین نام طولانی نشود و نام های مجوزی جزو نام شما نباشد.

سرمایه شرکت نسبی در زمان تاسیس

طبق مواد ۱۱۸ ٫ ۱۱۹ و ۱۲۲ برگرفته از ماده ۱۸۵ قانون تجارت شرکت نسبی وقتی تشکیل می شود که تمام سرمایه نقدی تادیه و سهم الشرکه غیر نقدی تقویم و تسلیم شده باشد. در شرکت نسبی منافع به نسبت سهم الشرکه بین شرکاء تقسیم می شود مگر آنکه شرکتنامه غیر از این ترتیب را مقرر داشته باشد. اگر در شرکت نسبی سهم الشرکه یک یا چند نفر غیر نقدی باشد باید سهم الشرکه مزبور قبلاً به تراضی تمام شرکاء تقویم شود.

محل قانونی شرکت نسبی (محل اصلی شرکت)

مرکز اصلی شرکت همان جایی می باشد که شرکت می خواهد فعالیت خود را در آنجا انجام دهد. باید توجه داشت که آدرس شرکت بسیار مهم می باشد به دلیل اینکه حوزه مالیاتی را مشخص می کند. در حال حاضر شرکت در شرف تاسیس مرکز اصلیش توسط اداره ثبت شرکت ها استعلام می شود و باید آدرس با کد پستی همخوانی داشته باشد.

محل قانونی شرکت نسبی

شعب شرکت نسبی

شرکت در شرف تاسیس می تواند دارای شعب مختلف باشد که با اعلام شعب و انجام امور تاسیس شعب برای کمتر شدن هزینه میتوان در ابتدای تاسیس شرکت ٫ شعب را اعلام نمود تا از هزینه ها کم کرد.

روزنامه کثیرالانتشار شرکت نسبی

روزنامه کثیرالانتشار هر شرکت میتواند متفاوت باشد. روزنامه کثیرالانتشار روزنامه ای است که تاسیس و تغییرات و آگهی های دعوت شرکاء و اعضاء را به صورت خلاصه در آن باید ذکر کرد. روزنامه رسمی با روزنامه کثیرالانتشار متفاوت است. هزینه های روزنامه های کثیرالانتشار متفاوت می باشد و با توجه به کادر هر آگهی محاسبه می شود. برای مشاوره بهتر حتماً با موسسه ثبتی ذهن ناب تماس حاصل کنید. از اول سال ۹۶ چاپ روزنامه کثیرالانتشار اجباری شده و اگر شرکتی روزنامه کثیرالانتشار خود را چاپ نکند تغییرات بعدی خود را نمی تواند انجام دهد.

مدت فعالیت شرکت نسبی

مدت فعالیت شرکت نسبی به صورت محدود و نامحدود می باشد. برای مثال شرکت هایی که برای انجام کار های پروژه ای تاسیس می شوند عمدتاً به صورت محدود هستند و شرکت هایی که برای انجام امور بازرگانی هستند به صورت نامحدود تاسیس می شوند.

سال مالی شرکت نسبی

سال مالی اکثر شرکت ها از اول فروردین تا آخر اسفند ماه می باشد. در بعضی از شرکت ها به علت شروع سال مالی متفاوت سال مالی متفاوتی برای آنها در نظر گرفته می شود. مثل مدارس و دانشگاه ها که آن ها از اول مهر ماه تا آخر شهریور ماه سال مالی خود را تعریف می کنند و یا بعضی از شرکت ها سال مالی خود را بر اساس سال میلادی تعیین می کنند.

اوراق قانونی شرکت های نسبی

شرکت های نسبی برای تاسیس احتیاج به اوراقی دارد که باید به امضاء شرکاء و اعضاء رسیده باشد و به شرح زیر می باشد :

۱. شرکتنامه شرکت نسبی.

۲. اساسنامه شرکت نسبی.

۳. صورتجلسه مجمع عمومی موسسین شرکت نسبی.

۴. صورتجلسه هیات مدیره شرکت نسبی.

۵. اقرارنامه مدیران و در صورت لزوم بازرسان شرکت نسبی.

این اوراق برای هر شرکت متقاوت می باشد و رویه ثابتی برای کلیه شرکت های نسبی ندارد. با توجه به خواسته شرکاء و اعضاء شرکت کلیه اوراق قانونی شرکت نسبی را موسسه ثبتی ذهن ناب به صورت اختصاصی و جامع ثبت می کند به گونه ای که کاملاً با مقررات قانون تجارت همخوانی داشته باشد و در آینده باعث بروز مشکلی نشود و تمام موارد را لحاظ می کند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت نسبی

 • شرکتنامه تنظیم شده توسط موسسه دو نسخه .
 • اساسنامه تنظیم شده توسط موسسه دو نسخه .
 • صورتجلسه مجمع عمومی موسسین دو نسخه .
 • مدارک هویتی شرکاء و اعضاء .
 • مدارک هویتی هیات نظار (در صورتی که تعداد اعضاء بیشتر از ۱۲ نفر باشد.)
 • اقرارنامه مدیر عامل به دریافت سرمایه اولیه .
 • ارائه مجوز در صورت مجوزی بودن موضوع .
 • اصل وکالتنامه وکیل در صورتی که ثبت شرکت با وکیل صورت پذیرد .
 • گواهی عدم سوء پیشینه .
 • در مواردی که شریک حقوقی باشد برابر اصل مدارک شرکت سهامدار به همراه معرفی یک شخص حقیقی از طرف شرکت .

هزینه ثبت شرکت نسبی توسط کارشناس ثبت مربوط به تهران  

هزینه ثبت شرکت نسبی شامل موارد زیر می باشد :

 • حق الوکاله وکیل و حق الثبت شرکت نسبی.
 • تنظیم اوراق مربوط به ثبت شرکت نسبی از جلمه اساسنامه و اظهارنامه و شرکتنامه و متن صورتجلسات می باشد.
 • ورود سیستمی کلیه اوراق تنظیم شده.
 • پرداخت هزینه روزنامه های رسمی و روزنامه کثیرالانتشار شرکت ثبت شده نسبی.
 • تنظیم و ثبت اشخاص حقوقی شرکت از جمله معرفی نامه اشخاص حقوقی و استعلام های مربوطه برای اشخاص حقوقی.
 • تنظیم و ثبت کد فراگیر اشخاص غیر ایرانی.

قیمت اجاره وکرایه خودرو هیوندا سانتافه در تهران چقدر است ؟

اجاره وکرایه خودرو هیوندا سانتافه , هزینه و قیمت اجاره سانتافه : باید بگوییم که در طی سالیان اخیر ، شرکت هیوندای کره ای توانسته است که پیشرفت زیادی در زمینه خودرو سازی داشته باشد و به یکی از برترین خودرو سازان دنیا مبدل گردد.لذا خودروی سانتافه نیو و با فناوری پیشرفته ای که دارد ،توانسته است که جایگاه ویژه ای را برای خود در میان خودروهای اجاره ماشین تشریفات ،اجاره خودرو ،ترانسفر تشریفات با راننده و اجاره خودرو بدون راننده و قیمت اجاره ماشین عروس ،ایجاد نماید.که فاصله ی زیادی با رقبای خود باز کرده و در واقع پیشتاز اجاره خودرو با راننده می باشد.لطفا در ادامه مطلب با ویژگی های بروزرسانی شده مدل ۲۰۱۷ با اجاره خودرو رنت آسان همراه باشید.

اجاره سانتافه

در حقیقت عواملی مانند برنامه ای مدون ،مدیریت عالی ،خطر ریسک پذیری ،شناخت نیاز های بازار و در نهایت ساخت محصولی با کیفیت و زیبا ی این خودرو را شایسته تشریفات و کرایه خودرو و کرایه خودرو با راننده و اجاره خودرو بدون راننده و اجاره خودرو عروس بسیار موفق کرده و همه این موارد موجب پیشرفت برندی گشته اند که تا ۲۰ سال پیش متهم به ساختن کپی های بسیار بد و کم کیفیت از خودروهای ژاپنی می گشت.ولی کم کم با گذشت زمان هیوندا توانست چنان پیشرفتی داشته باشد که اکنون خودروسازان مطرحی مانند فورد و آئودی با زیرکی بسیار در طراحی کراس اورها و شاسی بلندهایشان از طراحی و جزئیات مدلهایی مانند سانتافه استفاده می نمایند و این خودرو توانسته است که همه ی امتیاز های مثبت را به خود اختصاص دهد.  آینده صنعت اجاره خودرو در ایران

 

ایمن ترین خودروی تشریفاتی ، سانتافه

از سوی موسسه ی بیمه ایمنی بزرگ راه های امریکا ،مدل ۲۰۱۷ سانتافه که جدیدا  هم به روزرسانی شده است ،به عنوان ایمن ترین خودرو تشریفات و اجاره خودرو واجاره ماشین با راننده و اجاره خودرو بدون راننده و اجاره ماشین عروس اعلام شده است که این می تواند امتیاز بسیار بزرگی برای این خودرو محسوب شود.موسسه ی اجاره خودرو و کرایه اتومبیل رنت آسان که دارای سخت گیرانه ترین روندها در تعیین میزان امنیت خودروها ی خود می باشد جدیدا در گزارشی ذکر کرده است که در صورتی که مدل جدید سانتافه به تجهیزات با ایمنی بیشتر که به آسانی از سوی کارخانه بر روی خودرو نصب می گردد ، مجهز شود ، می تواند در آزمایش های تصادف از جلو ،طرفین ، مقاومت سقف و حتی محافظت از حیوانات اهلی در داخل اتاق در هنگام تصادف ( مانندسگ ها ) و در زمینه ماشین تشریفات ،اجاره خودرو با راننده ،اجاره خودرو بدون راننده و اجاره ماشین عروس و کرایه ماشین ، دارای عملکرد بهتری باشد و بتواند امتیازات بالاتری را کسب نماید.

امنیت خودرو در تشریفات

باید بگوییم که این خودرو یعنی مدل سانتافه اسپرت دارای سیستم جلوگیری از تصادف منحصر بفردی می باشد .که این مسئله دارای اهمیت زیادی در ماشین تشریفات و اجاره خودرو و اجاره ماشین با راننده و اجاره خودرو بدون راننده و اجاره ماشین عروس می باشد و آزمایش هایی که از این خودرو در سرعت های ۲۰ و ۴۰ کیلومتر در ساعت این سیستم به عمل آمده است ،توانسته است به راحتی از برخورد خودرو با مانع جلوگیری نماید.

مرتبط :  اجاره ماشین لوکس ارزان در تهران , اجاره ماشین لاکچری

این مدل دارای تجهیزات استاندارد ایمنی مانند سیستم پایداری خودرو همراه با کنترل کننده های التریکی و سیستم کنترل کشش ،هفت عدد کیسه هوا ،ترمز دیسکی در هر چهار چرخ با ABSو EBD و سیستم کمک ترمز ،سیستم های کمکی بالا رفتن از سراشیبی (HAC) ترمز اتوماتیک در سرازیری (DBC) و کنترل کننده و نمایش دهنده باد تایر می باشد ،که این عوامل می توانند در امر اجاره خودرو با راننده و اجاره خودرو بدون راننده برای مشتریان گرامی رنت آسان ایمنی را به ارمغان بیاورند.

پیشرانه هایی که در اجاره خودروتشریفات مورد استفاده قرار می گیرند

این امکان وجود دارد که سانتافه جدید را بتوان با سه پیشرانه سفارش داد که در خودرو تشریفات و اجاره خودرو و اجاره ماشین با راننده و اجاره خودرو بدون راننده و اجاره ماشین عروس پیشرانه ی دوم را مورد استفاده قرار می دهند.

مدل اول ان موتوری ۴ سیلندر به حجم ۲٫۴ لیتر دارد که با استفاده از فناوری پاشش سوخت مستقیم ۱۸۵ اسب بخار توان تولید می نماید.مدل دوم هم موتوری ۴ سیلندر ۲ لیتری با بهره گیری از توربوشارژر دارای قدرت ۲۴۰ اسب بخار می باشد.که این مدل بیشتر در اجاره ماشین تشریفات و اجاره خودرو با راننده و اجاره خودرو بدون راننده ،مورد استفاده قرار می گیرد.مدل سوم این خودرو هم پیشرانه ای ۳٫۳ لیتری با شش سیلندر می باشد که ۲۹۰ اسب بخار قدرت تولید می کند.همه این مدل ها از یک جعبه دنده ی ۶ سرعته ی اتوماتیک بهره می برند.و سیستم انتقال نیروی این خودرو را هم راننده می تواند در حالت های اسپرت و یا اقتصادی قرار دهد که این مسئله می تواند برای افرادی که از خارج از ایران آمده اند ، نیاز به اجاره خودرو دارند ،دارای اهمیت زیادی باشد.

مرتبط :  نکات فنی جهت اجاره خودرو و خدمات آنلاین

موسسه اجاره خودرو رنت آسان پیشگام در صنعت خودرو تشریفات و کرایه خودرو و اجاره خودرو بدون راننده و اجاره خودرو با راننده و کرایه ماشین عروس سعی بر این دارد تا با ناوگانی از خودروهای به روز دنیا و خودروهای لوکس راحتی و آسایش را برای شما عزیزان در طول سفر و همین طور در سفرهای درون شهری و یا در انجام کار های روزانه ای که نیازمند اجاره خود می باشند به ارمغان بیاورد و رضایت شما جلب نماید.​قیمت اجاره سانتافه

View older posts »

Search

Archive

Comments

There are currently no blog comments.