Menu

پروژه های برتر

با ما همراه باشید

وبلاگ مطالب

شرکت نسبی چیست و چگونه ثبت می شود ؟

تعریف شرکت نسبی

طبق قانون تجارت ماده ۱۸۳ شرکت نسبی به این صورت تعریف می شود :

شرکت نسبی شرکتی است که برای امور تجاری در تحت اسم مخصوص بین دو یا چند نفر تشکیل و مسئولیت هر یک از شرکاء به نسبت سرمایه ای است که در شرکت گذاشته .

ثبت شرکت نسبی

موضوع شرکت نسبی

طبق قانون تجارت ماده ۱۸۳ موضوع شرکت نسبی برای امور تجاری تشکیل می شود.

نکته: موضوعاتی که مجوزی است اگر در موضوع اساسنامه آورده شود باید جواز آن موضوع را از مرجع صادر کننده جواز کسب کرد.

تعداد شرکاء در ثبت شرکت نسبی

طبق قانون تجارت ماده ۱۸۳ تعداد شرکاء در شرکت نسبی به این صورت تعیین می شود :

در شرکت نسبی تعداد شرکاء بین دو یا چند نفر تشکیل می شود. حداکثر تعداد شرکاء در شرکت نسبی پیش بینی نشده است ٫ بنابراین حدی برای حداکثر شرکاء در شرکت نسبی تعیین نشده است. افراد زیر ۱۸ سال به شرط آنکه حق امضایی نداشته باشند می‌ توانند شریک و عضو شرکت نسبی شوند.

تعیین نام شرکت نسبی

طبق قانون تجارت ماده ۱۸۴ نام شرکت نسبی به این صورت باید قید شود :

در اسم شرکت نسبی عبارت ( شرکت نسبی ) و لااقل اسم یک نفر از شرکاء باید ذکر شود. در صورتی که اسم شرکت مشتمل بر اسامی تمام شرکاء نباشد بعد از اسم شریک یا شرکایی که ذکر شده عبارتی از قبیل ( و شرکاء ) و ( برادران ) ضروری است.

تعیین نام شرکت نسبی

به زبان ساده تر می توان گفت در تمامی اوراق و اطلاعیه و سربرگ شرکت و هر جایی که نام شرکت آورده می شود باید در کنار نام شرکت عبارت نسبی قید شود. در حال حاضر به علت وجود ثبت شرکت های زیاد در ایران نام های تک سیلابی تا سه سیلابی تقریباً ثبتشان سخت شده است ولی موسسه ثبتی ذهن ناب می تواند در این مرحله برای اخذ نام های تک سیلابی به بالا شما را یاری رساند. برای ثبت شرکت نسبی باید حداکثر ۵ نام را برای موسسه ثبتی ذهن ناب مشخص کنید که بر اساس اولویت باشد. برای تعیین نام حتماً با موسسه ثبتی ذهن ناب مشورت کنید تا زمان شما برای تعیین نام طولانی نشود و نام های مجوزی جزو نام شما نباشد.

سرمایه شرکت نسبی در زمان تاسیس

طبق مواد ۱۱۸ ٫ ۱۱۹ و ۱۲۲ برگرفته از ماده ۱۸۵ قانون تجارت شرکت نسبی وقتی تشکیل می شود که تمام سرمایه نقدی تادیه و سهم الشرکه غیر نقدی تقویم و تسلیم شده باشد. در شرکت نسبی منافع به نسبت سهم الشرکه بین شرکاء تقسیم می شود مگر آنکه شرکتنامه غیر از این ترتیب را مقرر داشته باشد. اگر در شرکت نسبی سهم الشرکه یک یا چند نفر غیر نقدی باشد باید سهم الشرکه مزبور قبلاً به تراضی تمام شرکاء تقویم شود.

محل قانونی شرکت نسبی (محل اصلی شرکت)

مرکز اصلی شرکت همان جایی می باشد که شرکت می خواهد فعالیت خود را در آنجا انجام دهد. باید توجه داشت که آدرس شرکت بسیار مهم می باشد به دلیل اینکه حوزه مالیاتی را مشخص می کند. در حال حاضر شرکت در شرف تاسیس مرکز اصلیش توسط اداره ثبت شرکت ها استعلام می شود و باید آدرس با کد پستی همخوانی داشته باشد.

محل قانونی شرکت نسبی

شعب شرکت نسبی

شرکت در شرف تاسیس می تواند دارای شعب مختلف باشد که با اعلام شعب و انجام امور تاسیس شعب برای کمتر شدن هزینه میتوان در ابتدای تاسیس شرکت ٫ شعب را اعلام نمود تا از هزینه ها کم کرد.

روزنامه کثیرالانتشار شرکت نسبی

روزنامه کثیرالانتشار هر شرکت میتواند متفاوت باشد. روزنامه کثیرالانتشار روزنامه ای است که تاسیس و تغییرات و آگهی های دعوت شرکاء و اعضاء را به صورت خلاصه در آن باید ذکر کرد. روزنامه رسمی با روزنامه کثیرالانتشار متفاوت است. هزینه های روزنامه های کثیرالانتشار متفاوت می باشد و با توجه به کادر هر آگهی محاسبه می شود. برای مشاوره بهتر حتماً با موسسه ثبتی ذهن ناب تماس حاصل کنید. از اول سال ۹۶ چاپ روزنامه کثیرالانتشار اجباری شده و اگر شرکتی روزنامه کثیرالانتشار خود را چاپ نکند تغییرات بعدی خود را نمی تواند انجام دهد.

مدت فعالیت شرکت نسبی

مدت فعالیت شرکت نسبی به صورت محدود و نامحدود می باشد. برای مثال شرکت هایی که برای انجام کار های پروژه ای تاسیس می شوند عمدتاً به صورت محدود هستند و شرکت هایی که برای انجام امور بازرگانی هستند به صورت نامحدود تاسیس می شوند.

سال مالی شرکت نسبی

سال مالی اکثر شرکت ها از اول فروردین تا آخر اسفند ماه می باشد. در بعضی از شرکت ها به علت شروع سال مالی متفاوت سال مالی متفاوتی برای آنها در نظر گرفته می شود. مثل مدارس و دانشگاه ها که آن ها از اول مهر ماه تا آخر شهریور ماه سال مالی خود را تعریف می کنند و یا بعضی از شرکت ها سال مالی خود را بر اساس سال میلادی تعیین می کنند.

اوراق قانونی شرکت های نسبی

شرکت های نسبی برای تاسیس احتیاج به اوراقی دارد که باید به امضاء شرکاء و اعضاء رسیده باشد و به شرح زیر می باشد :

۱. شرکتنامه شرکت نسبی.

۲. اساسنامه شرکت نسبی.

۳. صورتجلسه مجمع عمومی موسسین شرکت نسبی.

۴. صورتجلسه هیات مدیره شرکت نسبی.

۵. اقرارنامه مدیران و در صورت لزوم بازرسان شرکت نسبی.

این اوراق برای هر شرکت متقاوت می باشد و رویه ثابتی برای کلیه شرکت های نسبی ندارد. با توجه به خواسته شرکاء و اعضاء شرکت کلیه اوراق قانونی شرکت نسبی را موسسه ثبتی ذهن ناب به صورت اختصاصی و جامع ثبت می کند به گونه ای که کاملاً با مقررات قانون تجارت همخوانی داشته باشد و در آینده باعث بروز مشکلی نشود و تمام موارد را لحاظ می کند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت نسبی

 • شرکتنامه تنظیم شده توسط موسسه دو نسخه .
 • اساسنامه تنظیم شده توسط موسسه دو نسخه .
 • صورتجلسه مجمع عمومی موسسین دو نسخه .
 • مدارک هویتی شرکاء و اعضاء .
 • مدارک هویتی هیات نظار (در صورتی که تعداد اعضاء بیشتر از ۱۲ نفر باشد.)
 • اقرارنامه مدیر عامل به دریافت سرمایه اولیه .
 • ارائه مجوز در صورت مجوزی بودن موضوع .
 • اصل وکالتنامه وکیل در صورتی که ثبت شرکت با وکیل صورت پذیرد .
 • گواهی عدم سوء پیشینه .
 • در مواردی که شریک حقوقی باشد برابر اصل مدارک شرکت سهامدار به همراه معرفی یک شخص حقیقی از طرف شرکت .

هزینه ثبت شرکت نسبی توسط کارشناس ثبت مربوط به تهران  

هزینه ثبت شرکت نسبی شامل موارد زیر می باشد :

 • حق الوکاله وکیل و حق الثبت شرکت نسبی.
 • تنظیم اوراق مربوط به ثبت شرکت نسبی از جلمه اساسنامه و اظهارنامه و شرکتنامه و متن صورتجلسات می باشد.
 • ورود سیستمی کلیه اوراق تنظیم شده.
 • پرداخت هزینه روزنامه های رسمی و روزنامه کثیرالانتشار شرکت ثبت شده نسبی.
 • تنظیم و ثبت اشخاص حقوقی شرکت از جمله معرفی نامه اشخاص حقوقی و استعلام های مربوطه برای اشخاص حقوقی.
 • تنظیم و ثبت کد فراگیر اشخاص غیر ایرانی.

قیمت اجاره وکرایه خودرو هیوندا سانتافه در تهران چقدر است ؟

اجاره وکرایه خودرو هیوندا سانتافه , هزینه و قیمت اجاره سانتافه : باید بگوییم که در طی سالیان اخیر ، شرکت هیوندای کره ای توانسته است که پیشرفت زیادی در زمینه خودرو سازی داشته باشد و به یکی از برترین خودرو سازان دنیا مبدل گردد.لذا خودروی سانتافه نیو و با فناوری پیشرفته ای که دارد ،توانسته است که جایگاه ویژه ای را برای خود در میان خودروهای اجاره ماشین تشریفات ،اجاره خودرو ،ترانسفر تشریفات با راننده و اجاره خودرو بدون راننده و قیمت اجاره ماشین عروس ،ایجاد نماید.که فاصله ی زیادی با رقبای خود باز کرده و در واقع پیشتاز اجاره خودرو با راننده می باشد.لطفا در ادامه مطلب با ویژگی های بروزرسانی شده مدل ۲۰۱۷ با اجاره خودرو رنت آسان همراه باشید.

اجاره سانتافه

در حقیقت عواملی مانند برنامه ای مدون ،مدیریت عالی ،خطر ریسک پذیری ،شناخت نیاز های بازار و در نهایت ساخت محصولی با کیفیت و زیبا ی این خودرو را شایسته تشریفات و کرایه خودرو و کرایه خودرو با راننده و اجاره خودرو بدون راننده و اجاره خودرو عروس بسیار موفق کرده و همه این موارد موجب پیشرفت برندی گشته اند که تا ۲۰ سال پیش متهم به ساختن کپی های بسیار بد و کم کیفیت از خودروهای ژاپنی می گشت.ولی کم کم با گذشت زمان هیوندا توانست چنان پیشرفتی داشته باشد که اکنون خودروسازان مطرحی مانند فورد و آئودی با زیرکی بسیار در طراحی کراس اورها و شاسی بلندهایشان از طراحی و جزئیات مدلهایی مانند سانتافه استفاده می نمایند و این خودرو توانسته است که همه ی امتیاز های مثبت را به خود اختصاص دهد.  آینده صنعت اجاره خودرو در ایران

 

ایمن ترین خودروی تشریفاتی ، سانتافه

از سوی موسسه ی بیمه ایمنی بزرگ راه های امریکا ،مدل ۲۰۱۷ سانتافه که جدیدا  هم به روزرسانی شده است ،به عنوان ایمن ترین خودرو تشریفات و اجاره خودرو واجاره ماشین با راننده و اجاره خودرو بدون راننده و اجاره ماشین عروس اعلام شده است که این می تواند امتیاز بسیار بزرگی برای این خودرو محسوب شود.موسسه ی اجاره خودرو و کرایه اتومبیل رنت آسان که دارای سخت گیرانه ترین روندها در تعیین میزان امنیت خودروها ی خود می باشد جدیدا در گزارشی ذکر کرده است که در صورتی که مدل جدید سانتافه به تجهیزات با ایمنی بیشتر که به آسانی از سوی کارخانه بر روی خودرو نصب می گردد ، مجهز شود ، می تواند در آزمایش های تصادف از جلو ،طرفین ، مقاومت سقف و حتی محافظت از حیوانات اهلی در داخل اتاق در هنگام تصادف ( مانندسگ ها ) و در زمینه ماشین تشریفات ،اجاره خودرو با راننده ،اجاره خودرو بدون راننده و اجاره ماشین عروس و کرایه ماشین ، دارای عملکرد بهتری باشد و بتواند امتیازات بالاتری را کسب نماید.

امنیت خودرو در تشریفات

باید بگوییم که این خودرو یعنی مدل سانتافه اسپرت دارای سیستم جلوگیری از تصادف منحصر بفردی می باشد .که این مسئله دارای اهمیت زیادی در ماشین تشریفات و اجاره خودرو و اجاره ماشین با راننده و اجاره خودرو بدون راننده و اجاره ماشین عروس می باشد و آزمایش هایی که از این خودرو در سرعت های ۲۰ و ۴۰ کیلومتر در ساعت این سیستم به عمل آمده است ،توانسته است به راحتی از برخورد خودرو با مانع جلوگیری نماید.

مرتبط :  اجاره ماشین لوکس ارزان در تهران , اجاره ماشین لاکچری

این مدل دارای تجهیزات استاندارد ایمنی مانند سیستم پایداری خودرو همراه با کنترل کننده های التریکی و سیستم کنترل کشش ،هفت عدد کیسه هوا ،ترمز دیسکی در هر چهار چرخ با ABSو EBD و سیستم کمک ترمز ،سیستم های کمکی بالا رفتن از سراشیبی (HAC) ترمز اتوماتیک در سرازیری (DBC) و کنترل کننده و نمایش دهنده باد تایر می باشد ،که این عوامل می توانند در امر اجاره خودرو با راننده و اجاره خودرو بدون راننده برای مشتریان گرامی رنت آسان ایمنی را به ارمغان بیاورند.

پیشرانه هایی که در اجاره خودروتشریفات مورد استفاده قرار می گیرند

این امکان وجود دارد که سانتافه جدید را بتوان با سه پیشرانه سفارش داد که در خودرو تشریفات و اجاره خودرو و اجاره ماشین با راننده و اجاره خودرو بدون راننده و اجاره ماشین عروس پیشرانه ی دوم را مورد استفاده قرار می دهند.

مدل اول ان موتوری ۴ سیلندر به حجم ۲٫۴ لیتر دارد که با استفاده از فناوری پاشش سوخت مستقیم ۱۸۵ اسب بخار توان تولید می نماید.مدل دوم هم موتوری ۴ سیلندر ۲ لیتری با بهره گیری از توربوشارژر دارای قدرت ۲۴۰ اسب بخار می باشد.که این مدل بیشتر در اجاره ماشین تشریفات و اجاره خودرو با راننده و اجاره خودرو بدون راننده ،مورد استفاده قرار می گیرد.مدل سوم این خودرو هم پیشرانه ای ۳٫۳ لیتری با شش سیلندر می باشد که ۲۹۰ اسب بخار قدرت تولید می کند.همه این مدل ها از یک جعبه دنده ی ۶ سرعته ی اتوماتیک بهره می برند.و سیستم انتقال نیروی این خودرو را هم راننده می تواند در حالت های اسپرت و یا اقتصادی قرار دهد که این مسئله می تواند برای افرادی که از خارج از ایران آمده اند ، نیاز به اجاره خودرو دارند ،دارای اهمیت زیادی باشد.

مرتبط :  نکات فنی جهت اجاره خودرو و خدمات آنلاین

موسسه اجاره خودرو رنت آسان پیشگام در صنعت خودرو تشریفات و کرایه خودرو و اجاره خودرو بدون راننده و اجاره خودرو با راننده و کرایه ماشین عروس سعی بر این دارد تا با ناوگانی از خودروهای به روز دنیا و خودروهای لوکس راحتی و آسایش را برای شما عزیزان در طول سفر و همین طور در سفرهای درون شهری و یا در انجام کار های روزانه ای که نیازمند اجاره خود می باشند به ارمغان بیاورد و رضایت شما جلب نماید.​قیمت اجاره سانتافه

دیکشنری لانگمن برای دانلود و استفاده در گوشی و لپ تاپ

داشتن یک دیکشنری خوب برای هز زبانی ضروریست بنابراین در این بخش به دانلود دیکشنری لانگمن برای کامپیوتر 2018 میپردازیم.

یک دیکشنری خوب میتواند یک دوست زبانی برای هر زبان دوست باشد.

دیکشنری لانگمن قابلیت نصب برای دستگاههای زیر را دارد:

دانلود دیکشنری لانگمن دانلود دیکشنری لانگمن دانلود دیکشنری لانگمن دانلود دیکشنری لانگمن

دیکشنری لانگمن به روزترین ورژن خود را سالانه در اختیار مخاطبین خود قرار میدهد.

ورژن های مختلفی برای دانلود این دیکشنری در سایت ها و اپلیکشن های مختلف وجود دارد:  ورژن های رایگان و حتی پولی

راهنمای استفاده از دیکشنری لانگمن برای کامپیوتر

راهنمای استفاده از دیکشنری لانگمن برای کامپیوتر 

 

راهنمای نصب و فعال سازی دیکشنری لانگمن برای کامپیوتر

راهنمای نصب و فعال سازی دیکشنری لانگمن

لازم به توضیح است که نرم افزار لانگمن کامپیوتر به صورت ایمیج بوده و به صورت مجازی روی سیستم شما اجرا می شود و حجم فایل دانلود این نرم افزار 2.3 گیگابایت و بدون پسورد می باشد .

 

ارسال بار هوایی به کراچی پاکستان از ایران

ارسال بار به کراچی , هزینه و قیمت فریت بار به کراچی , ملل کارگو : همان طور که می دانیم شهر کراچی بزرگترین شهر کشور همسایه ما پاکستان می باشد که در عین حال مرکز استان سند این کشور نیز می باشد.

فریت بار به کراچی

موقعیت جغرافیای شهر کراچی :

این شهر در ناحیه جنوب شرقی پاکستان ودر کرانه ی دریای غرب قرار گرفته است و همین طور شمال غربی دلتای سند واقع شده است .لقب کراچی (فائد(محمد علی جناح ،بنیانگذار پاکستان)) می باشد. بر طبق آمار سازمان ملل متحد این شهر دارای حودا ۱۲ میلیون نفر جمعیت می باشد واز این لحاظ سیزدهمین شهر دنیا به حساب می آید.

فریت بار به کراچی :

این شهر مرکز مالی و بازرگانی و همین طور بزرگترین بندر کشور پاکستان می باشد.از این لحاظ مهمترین شهر پاکستان نیز است.بنابراین از این نظر یکی از مهمترین فرودگاه ها برای ارسال بار وفریت بار پاکستان است.

فریت بار به کراچی  | بسته بندی بار

اغلب مسافران بیشتر نگران این مسئله می باشند که در هنگام فریت بار به کراچی به وسایل ان ها آسیب برسد . شرکت فریت بار وحمل بار هوایی ملل کارگو با ارائه خدمات اصولی درباره بسته بندی وهمین طور استفاده از بهترین و با کیفیت ترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ،منزل و…و استفاده از کادری مجرب و متخصص در زمینه بسته بندی تا به الان توانسته است که بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت ویا مهاجرت به شهر کراچی را داشته اند را ،ارائه نماید.

خدمات شرکت ملل کارگو برای ارسال بار به کراچی پاکستان

 •  بسته بندی تمامی وسایل منزل (اعم از ظروف شکستنی ،کتابخانه ،البسه و…)در منزل شما به صورت استاندارد
 • بارگیری برای حمل بار هوایی
 • انجام دادن تشریفات گمرکی با حضور شما و یا بدون حضور شما عزیزان:در این مورد باید یادآور شویم که برخی از مسافران دوست دارند که خو نیز شخصاً به همراه کارشناس فریت بار جهت انجام امور گمرکی حضور داشته باشند ولی تعدادی از مسافران نیز انچجام تمام امور را بر عهده ی شرکت فریت بار قرار می دهند .شرکت ملل کارگو بنا به درخواست مشتریان خود عمل می نماید وسعی بر ان دارد تا رضایت تمامی مسافران خود را جلب نماید.
 • در صورت نیاز بودن ،پالت بندی محموله:پس از آنکه امور گمرکی انجام گرفت جهت پیش گیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله بایست آن را در صورت نیاز پالت بندی کرد .شرکت فریت بار و حمل بار هوایی ملل کارگو این مسئولیت را نیز عهده دار شده است.
 • پایان گرفتن بارنامه برای   ارسال بار هوایی به کراچی : شرکت ملل کارگو در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت گرفتن بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند ایران ایر ،هواپیمایی امارات ، ترکیش ایر لاینز ،لوفتها نزا،و…را برای ارسال بار به کراچی عهده دار می باشد.

مقررات ومراحل ارسال بار به کراچی

ولی در رابطه با قوانین و مراحل فریت بار به کراچی گفتنی است که مانند فریت بار به کشور پاکستان می باشد و.همه قوانین این کشور برای ارسال بار و فریت بار را شامل می گردد.

گریس و روغن صنعتی و تفاوت های آن ها

آیا می توان از گریس به جای روغن صنعتی استفاده کرد ؟ روانکار ماهان : یکی از مشتریانم با جعبه ی دنده ی خود که به هیچ وجه نمی توان آن را باز نمود و تحت پوشش می باشد دارای مشکلاتی است . خود تولید کننده محصولی را که توصیه می کند روغن صنعتی ISO VG 220 می باشد با این حال به دلیل صاف گشتن دندانه های دنده ها و فرسودگی بیش از حد , مصرف کننده ها گریس NLGI #2 را با روغن دنده ی ISO VG 220 ترکیب می کنند . این مشکل تا حدودی با استفاده از این ترکیب حل گشته است . با این حال این سوال ذهن مرا به خود مشغول کرده است که آیا قادر خواهم بود به مشتری و یا به مصرف کننده توصثیه کنم به جای روغن دنده ی ISO VG 220 از گریس EP-00 که درجه ی گران بر روی آن مابین ۱۹۰ تا ۲۲۰ باشد , مورد استفاده قرار دهد ؟

آیا می توان از گریس به جای روغن صنعتی استفاده کرد ؟

هنگامی که روغن خاصی برای جعبه ی دنده ها از سوی تولید کننده ی تجهیزات پیشنهاد می شود , معمولا آن روان ساز را براساس شرایط کاری همچون , دما – نوع دنده ها و سرعت انتخاب می گردد . احتمال دارد کعه در این دستگاه استفاده از روغن ترجیح داده شود . به این دلیل است که گرما توسط روغن جذب شده و پراکنده می شود و روی سطح هایی که روغن کاری شده است جریان پیدا کرده و در سیستم دوباره به گردش بیفتد .

آیا می توان از گریس به جای روغن صنعتی استفاده کرد

آیا می توان از گریس به جای روغن صنعتی استفاده کرد

معمولا برای جعبه دنده های کوچک که بیشتر کارمیکنند , گریس های نیمه سیالی همچون , NLGI #000 و یا ۰۰ برای اینکه از کار بیفتند توصیه می شود . این فرایند احتمال نشتی و نیاز دوباره به پر کردن مخزن روغن را کاهش داده و نگهداری و کار تعمیر ان را اسان تر می کند .

قیمت گریس

گریس های نیمه سیال کاربرد دیگری نیز دارند که یکی از کاربردهای این گریس در دنده های روباز بزرگ می باشد که سر و کار انها بیضشتر با بار سنگین می باشد . گریس مورد استفاده شده در این چنین فضاهایی غیر قابل برگششت بوده و از بین می رود . گریس با توجه به چسبنده بودن روغن و غلیظ کننده های حاوی آن در محل باقی مانده ولی پس از مدتی از مح جدا شده و از آن محیط آلاینده ها را هم از بین می برد , پس بنابراین ,این راه حل هم میتواند برای مدت اندکی موثر و مفید باشد . معمولابرای اینکه گریس قادر باشد زیر بار یا در دماهای ذبسیار بالا مقاومت بالایی داشته باشد , افزونه های گوناگون و زیادی در ترکیب گریس های دنده های روباز استفاده می شود .

کرایه و اجاره پژو پارس با قیمت مناسب در تهران

اجاره خودرو پژو پارس , شرایط ,  قیمت و هزینه اجاره پژو پارس روزانه و هفتگی  

اجاره خودرو پژو پارس تهران

,  پژو پارس گزینه مناسب برای کرایه جهت مسافرت است : یکی از خودرو  های ایرانی پر طرفدار در ایران پژو پرشیا یا همان پژو پارس است که جز اولین  خودرو های لوکس تولیدی ایران خودرو می باشد و در سراسر ایران طرفدار زیادی  دارد. این خودرو محصول شرکت ایران خودرو می باشد که در سال ۱۳۷۹ تولید شده  است که با توجه به قیمت مناسب جز اولین

ماشین های اجاره ای در ایران

 می باشد. پژو پارس از محصولات داخلی می باشد که حال تلاش متخصصان ایرانی  می باشد و دارای امکانات رفاهی و تجهیزات نسبتاً مناسبی می باشد به طوری که  امروزه با ورود خودرو هایی مانند ۲۰۶ یا ال نود باز هم طرفداران زیادی  دارد و جز محبوب ترین ماشین ها برای خرید و اجاره می باشد.اجاره خودرو پژو پارسخودروی پژو پارس برنده رقابت بین خودرو های ایرانی

پژو ۲۰۶

،

سمند

،  پراید و … است زیرا این خودرو علاوه بر اینکه امکانات زیادی دارد کیفیت  خوبی هم در بخش قطعات استهلاک و طراحی دارد به همین دلیل در بین خودرو های  دیگر ساخت ایران طرفدار زیادی دارد و جز پر فروش ترین خودرو ها در کشور  محسوب می شود. برخی از دلایل از جمله قطعات این ماشین، ساخت و مونتاژ پژو  پارس و قیمت رقابتی آن باعث شده در بین رقیبان ایرانی خود مانند پژو ۲۰۶،  ۲۰۷ و … محبوبیت بیشتری داشته باشد همچنین در بین خودرو های لوکس کرایه ای  ایرانی نیز بیشتر طرفدار و قیمت را دارد.خودروی  پژو پارس دارای موتور۹ /۱ لیتری با قدرت ۹۸ اسب بخار می باشد که مصرف سوخت  متوسطی دارد و آلایندگی بسیار کمی ایجاد می کند. همچنین می توان به راحتی  سرعت این خودرو را به سرعت بیش از KM 120 رساند و در هنگام سبقت، شتاب گیری  قابل توجهی را برای این خودرو فراهم کند. در بیشتر مواقع افراد این خودرو  را به دلیل مصرف سوخت و امنیت آن برای مسافرت های بین شهری انتخاب و از  موسسه کرایه اتومبیل و تشریفات رنت حودرو اجاره می کنند. این خودرو برای  سرنشینان و راننده خودرویی بسیار مناسب است و آسایش زیادی دارد به دلیل  اینکه تجهیزات و امکانات به کار رفته در این محصول نظیر موتور با سیستم  انژکتوری و فرمان تقویت شده ، آینه خارجی با کنترل برقی ، کولر ۳ زمانه  کیفیت و کارایی مناسبی دارند. همچنین این خودرو با استانداردهای کنترل  آلودگی و مصرف روز دنیا مطابقت دارد. این خودرو برای توریست هایی که به  کشور عزیزمان ایران به منظور گشت و گذار و … سفر می کنند بسیار مناسب است.فهرست مطالب

پژو پارس سال LX TU5

مشخصات موتور و دنده : ۱۶۰۰ _ CC ۱۶ سوپاپ _ ۱۰۸ اسب بخار _ گيربكس ۵ دنده دستیامکانات خودرو پژو پارسترمز  ABS و EBD _ ترمز جلو ديسكي با سيستم خنك نگاه دارنده _ ترمز عقب كاسه اي  جدید _ کیسه هوای ایمنی راننده و سرنشین _ فرمان هیدرولیک _ سیستم تهویه  دستي و اتوماتیک _ موبايل هندزفري _ بلندگوي عقب و جلو _ آنتن اكتيو خودکار  _ چراغ مه شكن جلو و عقب_ چراغ نقشه خوان جلو _ آيينه جانبي برقي  راهنمادار _ آيينه هاي جانبي تاشونده اتومات _ شيشه سولار و ضد اشعهUV _  شيشه بالابر برقي جلو و عقب _ فرمان چرمي _ روکش درب های بژ _ قطعات  دکوراتيو طرح چوب _ رودري جدید _ جلوآمپر یخی _ ۲ سنسور دنده عقب _ قفل  ميکرو درها _ قفل با ريموت مرکزی – لاستیک بارز و رینگ اسپرت آلومينيومي ۱۵  _ صندلی تنظيم برقي_ پشتي صندلي جلو و عقب – دماسنج و ساعت روي داشبورد _  بازکن صندوق عقب در داخل اتاق.بهتر  است بدانید اکثر خودرو های اجاره ای شرکت رنت خودرو مدل های جدید می باشند  که سطح کارکرد ان ها بسیار پایین می باشد و بالا ترین کیفیت فنی را دارند.  اجاره خودرو در شرکت ها به صورت روزانه، هفتگی، ماهیانه و حتی می تواند به  صورت سالانه باشد. داشبورد جدید که امروزه در خودرو ها به کار می رود ياد  آور داشبورد خودروهای شرق آسيايی است،( خودرو های خارجی اجاره ای) اجاره  اپتیما یا اجاره النترا و اجاره خودرو های هیوندایی ، البته مدل‌های مربوط  به اوايل سال‌های ۲۰۰۱ می باشد . این داشبورد امکاناتی مانند سیستم بلوتوث_  کنترل سیستم صوتی از روی فرمان_ سیستم جدید صوتی _ سیستم کنترل اتومات  تهویه_ طرح جدید چرم فرمان خودرو_ دو ایربگ بودن و … دارد. که این امکانات  باعث می شود امنیت و آسایش راننده و سرنشینان بیشتر از پیش شود. که این  امکانات باعث شده خودروی پژو پارس یک ماشین مطمئن و راحت برای کسانی که به  فکر یک مسافرت لذت بخش و طولانی مدت هستند باشد. همچنین با کرایه این خودرو  هم در زمان و هم در هزینه می تواند صرفه جویی کرد. در مورد قیمت ها هم نیز  پژو هایی که دارای داشبورد جدید می باشند حدود سه میلیون با داشبورد های  قدیمی تفاوت دارند که این قیمت در مقابل امکاناتی که داشبورد جدید دارد  بسیار نا چیز است.افرادی که قصد کرایه  خودرو برای یک مسافرت درون شهری یا برون شهری را دارند می توانند با کرایه  انلاین خودرو یا به صورت تلفنی یا حضوری ماشین پژو پارس را رزور کنند و  سفری کم هزینه و لذت بخش داشته باشند. با توجه به قیمت خودرو ها امروزه  اجاره خودروی پژو پارس با توجه به امکاناتی که برای راننده و سرنشینان  فراهم می کند یک راه بسیار عالی و مطمئن می باشد.

پیشنهاد ها و امکانات ویژه شرکت اجاره خودرو

می  توان گفت خودروی پژو پارش تغییر یافته اتومبیل پژو ۴۰۵GLS است که با نام  پژو سفیر وارد بازار شد ولی مدتی نگذشت که تغییر نام داد و به پژو پرشیا  معروف شد و امروزه در بازار با نام پژو پارس شناخته می شود. طراحی که این  خودرو در ابتدا داشت مربوط به دهه ۹۰ میلادی می شد و هیچگونه امکانات خودرو  های روز دنیا را نداشت. با توجه به امکانات موجود در اتومبیل پژو ۴۰۵GLS و  پژو پارس در قیمت کرایه این خودرو ها تفاوت هایی وجود دارد و قیمت خودروی  پرشیا نسبت به اتومبیل پژو ۴۰۵GLS بیشتر است. می توان گفت تقریبا قسمت  داخلی پژو پارس بسیار شبیه پژو ۴۰۵GLS می باشد که این شباهت امتیازی منفی  برای پرشیا محسوب می شود به طوری که داشبورد این دو خودرو کاملاً شبیه هم  هست ولی امروزه این شباهت از بین رفته است و داشبورد پرشیا کاملا تغییر  یافته است.در بعضی مواقع نمی توان  تفاوت چند میلیونی قیمت خودروی پژو پارس و جی ال ایکس را متوجه شد. ولی با  توجه به تفاوت های آن مانند راحتی بیشتر صندلی ها، فرمان پذیری بالاتر ،  طراحی مناسب فرمان، عملکرد بهتر جعبه دنده و کلاچ و چهره متفاوت می توان به  برتری پرشیا پی برد. با توجه به شتاب اولیه و سرعت بهبود یافته پارس ۱۶  سوپاپ که بواسطه ی حضور پیشرانه ی استاندارد های یورو ۴ به دست آمده بود  باعث شده این خودرو طرفداران زیادی داشته باشد همچنین به دلیل ظاهری زیبا و  امنیت این خودرو

برای ماشین عروس

و مراسمات تشریفاتی نیز بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و با توجه به هزینه مناسب کرایه این خودرو افراد زیادی را جذب خود می کند.بیشتر  مشتریان شرکت های اجاره خودرو که خواهان خودروی پارس ۱۶ سوپاپ هستند اشخاص  و ادارات دولتی و مجلس و قضات و توریست ها و کسانی که تصمیم به سفر با  خودرو های کرایه ای دارند هستند. تفاوت بین خودروی پارس معمولی با پارس ای  ال ایکس در صفحه ی ادوات هوشمند با امکانات مختلف از جمله سنجش مصرف سوخت  لحظه ای ، دزدگیر، حسگرهای پارک خودرو ، داشبورد طرح چوب، آفتاب‌گیر  چراغ‌دار سرنشین ها، پیشرانه ی پر قدرت تر ۱۶ سوپاپه، ترمزهای دیسکی در هر ۴  چرخ و بالاخره رینگ آلومینیومی ۱۵ می باشد. با توجه به این که اتومبیل پژو  پارس سال ایمنی و امنیت زیادی دارد همچنین خودرویی شیک و مدرن است سالانه  مشتریان زیادی برای فروش و کرایه دارد. به دلیل این که خودروی پژو پارس  امکانات زیادی مانند استاندارد آلایندگی یورو۴ و کیسه هوا راننده و  سرنشینان دارد قیمت بالا تری نسبت به پژو پارس های معمولی دارد.

پژو پارس و پژو ۴۰۵

خودروی  پژو ۴۰۵ محصول سال های ۱۹۸۸ تا ۱۹۹۸ پژو فرانسه و انگلیس بود که تولید این  خودرو بعد ها در کشور های ایران و مصر ادامه پیدا کرد. این خودرو با توجه  به قیمت ان و امکانات موجود در ان تا کنون فروش زیادی داشته است و توانسته  افتخارات زیادی برای شرکت پژو به دست بیاورد از جمله رکورد در رالی های  داکار. بهتر است بدانید امروزه پایه ی خودروسازی کشور ما روی پلت فرم این  خودرو بنا شده به گونه ای که پژو پارس فیس لیفت این محصول که به اشتباه فیس  لیفت پژو ۴۰۶ شناخته می شود می باشد که بر اساس پیشنهاد ایران خودرو به  پژو فرانسه به عنوان اولین دگرگونی ۴۰۵ به بازار ایران عرضه شد .

سرمایه گذاری در صنعت اجاره ماشین

پژوrdx و rd و پژو gli و پژو glx هم کپی های تولید شده متناسب با بازار از روی پژو ۴۰۵  هستند . حتی جالب است بدانید که سمند که خودروی ملی است هم نیز روی فرم  پژو ۴۰۵ ساخته شده زیرا تا کنون ما نتوانسته ایم به تکنولوژی تولید پلت فرم  دست پیدا کنیم. در بازار اجاره خودرو در سراسر کشور چه در تهران و کرج و  چه در شهرستان ها تفاوت قیمت زیادی در اجاره خودروی خودرو پژو ۴۰۵ و یا  کرایه پژو ۲۰۶ با اجاره خودرو پژو پارس بدون راننده وجود ندارد و افراد با  توجه به هدف و نیاز و سلیقه خود آن ها را انتخاب می کنند البته بهتر است  بدانید افرادی که قصد سفر درون شهری و تشریفات اداری دارند از خودرو های  پژو ۲۰۶ و یا پژو ۲۰۷ استفاده می کنند ولی مشتریانی که قد سفر بین شهری  دارند به اجاره خودرو پژو پارس و یا اجاره خودرو سمند می پردازند.

موسسه کرایه اتومبیل و تشریفات رنت خودرو ( اجاره پژو پارس )

شرکت رنت خودرو

 با ارائه انواع خودرو های ایرانی و خارجی همیشه در خدمت مشتریان عزیز می  باشد. این شرکت خودرو هایی ایمن و مطمئن را به صورت کوتاه مدت و بلند مدت  در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

سریعترین روش های آموزش زبان

آیا شما هم دنبال یادگیری زبان انگلیسی در کوتاهترین زمان ممکن میباشید ؟

زمان برای شما در اولیت آموزش زبان چینی است و زمان چندانی ندارید ؟

 • اگر در سطح بسیار پایینی هستید و بدنبال شروع یادگیری از سطوح مبتدی هستید ؟
 • بدنبال سریعترین روش آموزشی با بالاترین کیفیت برای یادگیری زبان انگلیسی هستید ؟
 • در جستجوی حضور دی یک فضای کاملا آکادمیک و صمیمانه هستید ؟

میخواهید برای آخرین بار در کلاس های آموزش زبان اسپانیایی شرکت کنید ؟

باید بگوییم شما به بهترین وبسایت آموزش زبان  در ایران مراجعه نمودید.

ما مفتخریم که شما را در عرض 3 ماه بصورت گروهی و بشکل کامل آموزش زبان خواهیم داد.

 

یادگیری زبان انگلیسی در کوتاهترین زمان

آموزشگاه زبان ایران کمبریج در سالیان اخیر همواره در صدر لیست بهترین آموزشگاه های زبان در تهران و ایران شناخته شده است.همراه ما باشید تا اطلاعاتی را نسبت به کیفیت و چگونگی برگزاری دوره ها در این مرکز معتبر آموزش زبان ترکی استانبولی در اختیارتان قرار دهیم.لازم بذکر است بدانید این دوره ها در تمامی سطوح حتی از سطح کاملا مبتدی و آشنایی با حروف آغاز میگردد.

نحوه برگزاری دوره های آموزش زبان ایران کمبریج

در موسسه زبان ایران کبریج  آموزشگاه زبان چینی تنوع برگزاری دوره ها بسیار بالا است. و یکی از مزایای بسیار مهم برای این دوره ها ، برگزاری دوره ها حتی با تعداد 4 نفر هست و اتفاقی به عنوان عدم حد نصاب رسیدن یا اتفاقی که باعث تشکیل نشدن یک کلاس باشد را تجربه نخواهید کرد.

 کلاس های آموزش زبان انگلیسی با تنوع زیر ارایه میگردد :

 • دوره های گروهی فوق فشرده آموزش زبان انگلیسی ( که سریعترین نحوه برگزاری دوره های گروهی است )
 • دوره های گروهی فشرده 2 روز در هفته

گیت دزدگیر RF

عرضی در حدود ۱۶ CM و کمتر از ۴۰ CM دارند

میزان تداخل امواج و همچنین اختلال در این نوع  از سیستم ها قیمت گیت فروشگاهی  متناسب است یعنی فاصله ی دو دستگاه از یکدیگر , حساسیت های یک گیرنده , سرعت جاروب های

فرکانسی و همچنین میزان تشعشع یک فرستنده

از ۳ تا ۱۰ مگاهرتز کارکرد دارند

این نوع از گیت ها روابط مستقیمی با عرض در یک فروشگاه عکس گیت دزدگیر  و نویز محیط در تعیین استقرار پایه ها دارند

مدل هایی که از نوع چینی هستند در اکثر موارد نقاط کور کاری دارند و همچنین بوق کاذب از خود دارند

برخی از شرکت های سودجو هزینه گیت فروشگاهی  بردهایی را که چینی هستند را وارد می کنند و از این طریق بر پایه ها سوار می کنند و تا از این طریق بتوانند قیمت تمام شده ی خرید های خود را کاهش دهند .

هر بردی که برای سیستم های ضد سرقت فرکانس گیت فروشگاهی  مناسب است می تواند در این نوع از فرکانس ها با هر آنتنی به همدیگر وصل شود .

این نوع از گیت ها از دو برد فرستنده انواع گیت فروشگاهی و گیرنده برخوردارند که برپایه افت امپدانس و جاروب سیگنال در گیرنده ها آلارم را به صدا در می آورند .

 

معایب گیت فروشگاهی RF

 • قابلیت اتصال به اجناس فلزی را ندارند
 • تولید کننده گان چینی این نوع از محصولات زیاد است و این امر سبب شده است که کیفیت محصول پایین بیاید و از گارانتی های نامناسب و نامعتبر برخوردار شوند .
 • در فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای امکان تداخل امواج با یکدیگر و همچنین عدم وجود استاندارد برای نمونه در فاصله ی ۱۰۰ متری این امکان وجود دارد که سیستم های دیگر حکم تگ ها ایفا کنند .
 • فواصل کم دو گیت با یکدیگر یعنی فاصله ی یک و نیم متری
 • در صورت نزدیک بودن دو فروشگاه به یکدیگر به طوری که سیستم گیت یکی دو پایه و دیگری از نوع تک پایه باشد در این صورت سیستم های تگ پایه در کارکردشان اختلال به وجود می آید
 • اگر بخواهید برای حل مشکل تداخل از گیت های مولتی فرکانس استفده کنید در این صورت مجبورید هر بار که تغییر فرکانس دادید باید سیستم کلیه تگ ها را نیز تغییر دهید که این امر مقرون به صرفه نیست .

مزایای دزدگیر پوشاک RF

 • بالا بودن سرعت تشخیص
 • رایجترین و پرفروشترین گیت در بین گیت ها
 • از نویزپذیری کمتری نسبت به لوازم برقی برخوردار است
 • از قیمت مناسب تری برخوردار است
 • تنوع فرکانسی و تنوع تگ ها
 • لیبل های RF از قیمت مناسب تری برخوردارند یعنی به نسبت دیگر لیبل ها یک سوم قیمت دارند
 • گیت فروشگاهی مولتی فرکانس تا حدودی توانسته اند مشکل تداخل امواج را از میان بردارند

ویژگی های کانکس

کارخانه هایی که می خواهند بخش جدیدی را به ساختمان های پیشین ساختمان اضافه کنند، کانکس دست دوم اگر مجهز باشند، می توانند از این نوع سازه ها استفاده کنند، یک واحد کاملا مجهز داشته باشند که دارای مقاومت بالا و قیمت بسیار پایین تر از ساخت و ساز است. ساخت سنتی باغ ها. دفتر را می توان عکس کانکس در یک یا چند اتاق با ابعاد مورد نظر ساخته شده است. این را می توان با طول 4، 6، 8، 10 و 12، و عرض 2.5 و 3 متر با جابجایی ساخته شده است. در صورت درخواست، ابعاد بزرگتر کانکس به صورت محلی ساخته می شود.

 مزایای کانکس مامیس کانکس  اداری:

مزایای امتیازات اداری عبارتند از امکان استقرار سریع کانکس ایستگاه دوچرخه  ، سهولت حرکت، بدون نیاز به مجوز ساخت و ساز، سرمایه گذاری کمتر و غیره.
مشخصات فنی ساخت کانکس اداری:
- شاسی شاتر نوع پرتو.
- اسکلت فولادی پروفیل ضخیم 40x40 و 40x40 میلیمتر با فولاد ضد زنگ.
- پوشش خارجی ورقه گالوانیزه شادولین (فرمت شده) رنگ کوره.
- پوشش دیوار داخلی P.V.C (عایق پلی استایرن).
- امکانات کامل (کلید، سوکت، روشنایی، سیم کشی استاندارد).
- دارای پنجره ای با درب UvVC.
- امکان پارتیشن بندی داخلی و ایجاد حمام و حمام، تامین آب.
- امکان ساخت عرض 2 متر و 40 سانتی متر یا 3 متر، طول 6 تا 12 متر و ابعاد سفارشی بیش از 100 متر مربع.
- به طور کامل کفپوش مشمع کف پوش یا کف پوش چوب P.V.C. گچ تخته در صورت درخواست.
با تجربه موفقیت آمیز کانکس چرخدار  در تولید انواع یقه با کیفیت بالا، مامیس کانکس آماده پاسخ به مشتریان شناخته شده است.
برای مشاوره، سفارش و دانستن قیمت دفتر جعبه، با مشاوران ما در مامیس کانکس تماس بگیرید.

Search

Archive

Comments

There are currently no blog comments.